Category: Genel

yemek-sepeti-puanim-neden-dustu
Genel

Yemek Sepeti puanım neden düştü?

Yemeksepeti puanınızın düşmesi genel olarak size verilen puanların ortalaması alınması sonucunda oluşur. Belli başlıklar altında puanlarınızın düşmesine sebep olan konuları ele alalım.

1- Toplam puan ortalaması alınır

Restoran puanınızın hesaplanmasında istatistik olarak;  toplam kaç kişi değerlendirme yaptı? Puanlarınızın toplamı kaçtır ? Bu iki bilgi ele alınır ve restoran puan ortalamanız ortaya çıkar örnek vermek gerekirse 5 kişi değerlendirme yaptı ve hepsinin 10 puan verdiğini düşünelim bu durumda restoran puanınız 10 puan olacaktır. Devamında 5 kişinin daha sipariş verdiği ve onların da size 5 puan verdiğini düşünürsek ortalama puanınız bu sefer 5 e düşecektir.

2 – Düşük puan verilmesi

Önceki siparişlerde başarı ve memnuniyet oranınız iyi olabilir fakat bunu korumanız gereklidir. Bunu koruyamazsanız sipariş veren kişiler size düşük puan verebilir. Verilen bu düşük puanlarla birlikte yukarıda bahsettiğimiz gibi istatistiksel olarak hesaplama yapılır ve total puan ortalaması alınır. Bu ortalama puanlarınızın düşmesine sebep olabilir. En çok düşük puan verilmesinin sebeplerinden başlıcaları; siparişin zamanında teslim edilmemesi, siparişin soğuk olarak müşteriye teslim edilmesi ve yine yapılan en büyük hata, yanlış siparişlerin yapılmasıdır. Neticede unutmamanız gereken en değerli bilgi müşterilerinizin yemeklerin lezzetlerine verdiği puan kadar, siparişinin ne kadar sürede teslim edildiğine de önem vermektedir. Restoran işletmenin en önemli faktörü hizmettir. Bu hizmeti en iyi şekilde vermek için bu unsurlara dikkat etmeniz gerekir

3- Kendi hesabından sipariş vermek

Bir çok restoran sahibi puanlarını yükseltmek için bu hataya düşmektedir. Kendi hesaplarından sipariş vererek puanlarını yükseltmeyi düşünmektedir. Fakat burada atladıkları bir konu vardır. Yemeksepeti sitesinin bu yorumları ve değerlendirmeleri hem yazılımsal olarak, hem de manuel yani insan kontrolünden geçtiğini unutmasıdır.

Sahte hesap ve kendi hesaplarınızdan yaptığınız puanlamalar çok kısa bir süre içinde anlaşılacaktır. Bu durumda uyarı alabilirsiniz veya uyarı almaksızın yapmış olduğunuz yorumlar ve değerlendirmeler silinecektir. O yüzden puanınızı yükseltmek için yaptığınız sahte yorumlar silindiğinden dolayı restoran puanlarınız düşecektir. Ayrıca restoran puanlarımızın düşmesinin yanı sıra sıralamada geriye düşeceksiniz bunu yaparken bir kez daha düşünmelisiniz.

Yine yemek sepeti sitesi tarafından belli yasaklamalara tabi kalabilirsiniz.

Gerçek kullanıcılar tarafından verdiğimiz hizmeti incelemenizde fayda vardır istediğiniz soruları iletişim kısmından bize ulaşarak cevabını alabilirsiniz.

Yemek sepeti puan yükseltme hizmetimiz güzel bir çözüm olacaktır.

yemek-sepeti-puanimi-neden-sildi
Genel

Yemek Sepeti puanı mı neden sildi?

Yemeksepeti puan silinmesi genellikle karşılaşılan bir durumdur. Buna sebep olan nedenleri size yazımızda aktaracağız. Başlıca nedenlerine gelirsek puanların yapay olarak yapıldığının tespit edilmesidir.

1- Kendi restoranınıza sipariş vermeniz

Puanlarım yükselsin ve kısa sürede yüksek puana sahip olayım diye düşünen restoran sahipleri, kendileri sipariş vererek daha sonrasında kendi restoranını puan vermesidir. Denetleme sistemine sahip olan yemek sepeti sitesi bu gibi durumları kolaylıkla tespit etmektedir Bu yüzden yaptığınız bu işlemler size puanlarınızın silinmesi olarak geri dönecektir o yüzden bu tarz durumlara girmeden önce bir daha düşünmeniz gerekir. Eğer puanlarınızı yükseltmek istiyorsanız. Bu duruma kalkışmayın sonrasında belli periyotlar halinde cezalar uygulanmaktadır. Gerçek kullanıcılar tarafından sipariş verilmesi gerekir ve gerçek kullanıcıların vermiş olduğu yorum ve puanlar silinmez.

2- Sahte hesaplardan verilen puanlar

Yorumlar kontrol mekanizmasından geçer hem robot yazılımlar, hem de manuel olarak yorumları kontrol ederler. Uygun olmayan yorumlar başlangıçta kabul edilmez. Eğer yorum kabul edilirse bu yine silinmeyeceği anlamına gelmez. Yaptığınız veya sahte şekilde, sahte hesaplarla puanlamalarınız belli bir süre sonra silinecektir. Bundan dolayı ilk olarak puanlamada geriye düşersiniz ya da yaptığınız yorumlar silinir. Bunun ana nedeni haksız olarak rekabet sistemini bozduğunuz göz önünde bulundurulur.

Çözüm:

Yemek sepeti yorumları silinmemesi için gerçek kullanıcılar tarafından yorumlama ve değerlendirme yapılması gerekir. Bunun için vermiş olduğumuz gerçek kullanıcılar tarafından yapılan hizmeti inceleyebilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü soru için bizimle iletişime geçiniz.

Yemek sepeti yorum satın al hizmetine bakmanızı öneriyoruz.

yemek-sepeti-puanlarim-gorunmuyor
Genel

Yemek sepeti puanım görünmüyor?

Yemek Sepeti puanı görünmemesinin başlıca nedenleri vardır. Bu nedenleri konu başlıkları altında inceleyeceğiz.

1- Yeni mağaza açtıysanız

İlk olarak yemek sepeti’nde mağaza açarak yeni satışa başladıysanız, puanların görünmemesi olasıdır. Yazılımsal olarak puanların hesaplanabilmesi için belli bir oranda yorum ve değerlendirme almanız gereklidir. Örnek olarak en az 20 veya en az 50 yorum ve değerlendirmeden sonra puanlarınız görüntülenecek hale gelir. Bunun sebebi sadece aldığınız bir değerlendirme ile bir anda birinci sıraya yükselmeyin ve yine aksi olursa bir puan aldığınızda sıralamanın en altına düşmeyin diye yazılımsal olarak bu işlemler yapılmaktadır. Yemeksepeti sitesi dışında benzer platformlar içinde bu sistem geçerlidir.

2- Kontrol aşamasında olabilir

Başka bir nedeni ele alacak olursak burada da yorumlarını ve değerlendirmelerin kontrol aşamasından geçmesidir. Bu kontrolü yemek sepeti site yönetiminden sorumlu kişiler yapmaktadır. Herhangi bir olumsuz durum örnek olarak küfür, hakaret gibi yorumlar da dahil, benzer olaylarda izin vermeyecektir. O yüzden verilen yorumlar hemen site üzerinden görünmez.

3- Bilginiz olsun

Ayrıca bilmeniz gereken bir durum ise bu ve benzeri sitelerde sipariş vermeden yorum ve değerlendirme yapılmasına izin verilmez sadece hizmeti alan kişiler ve sipariş veren kişiler yorum ve değerlendirme yapma hakkına sahip olur her sipariş veren yorum ve değerlendirme yapmayabilir. Eğer sizden aldığı hizmet beğenisini kazanırsanız yorum yapma eğiliminde bulunur veya beklentisini karşılamazsanız, bu sefer kötü bir yorum ve puan verebilir.

Eğer bu yazıyı sonuna kadar okuduysanız sistemin nasıl çalıştığını anlamışsınızdır.

Yemek sepeti üzerinden satış yapan restoranlar için sipariş almanın en değerli unsuru puanlarınızın yüksek olmasıdır puanlarınızı nasıl yükselteceğiniz hakkında bilgi sahibi değilseniz aşağıdaki hizmetimizi inceleyebilir destek almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yemek sepeti puan satın almak için inceleyin!

yemek sepeti yorum itiraz
Genel

Yemek Sepeti Yorum İtiraz Nasıl Yapılır?

yemek sepeti yorum itiraz

Yemek Sepeti yorum itirazda bulunmak isteyen restoranlar  doğrudan yemek sepeti iletişim bilgilerinden kendilerine ulaşarak çözüm bulabilirler. Bunun için durumu anlatan bir mail atabilir veya arayabilirsiniz.

Yemek sepetinde restoran sahipleri bazı zamanlar haksız yorumlara ve değerlendirmelere maruz kalabiliyor. Bu gibi durumlarda destek alabilir ve bu durumu nasıl düzelteceğinizi öğrenebilirsiniz.

Restoranların büyük bir çoğunluğu online yemek satış sitelerinden paket sipariş hizmeti veriyor. Bunun amacı daha fazla müşteriye ulaşmak ve tabi ki gelirlerini arttırmak. Bunun için online sitelerin müşteri memnuniyet tarafında değerlendirme ve yorum sistemi bulunuyor. Bu yorumlar neticesinde müşteriler hangi restoranı tercih edeceklerini önce ki müşterilerinde deneyimlerinden faydalanarak sipariş veriyor.

Bu noktada devreye puanın ve yorumun önemi giriyor. Yoğun olduğunuz zamanlarda siparişleri zamanında teslim etmek konusunda zorlanabilirsiniz. Böyle durumlarda müşteriler memnun kalmayacak ve düşük puan vereceklerdir. Tüm bunlar olası durumlardır fakat kötü yorumlarında bir sınırı olması gerektiği gibi hakaret içeren yorumlara sistemler izin vermemektedir.

Kötü yorum itiraz nasıl yapılır ?

Bu yorumlara itiraz etmek için belli başlı şartlar gereklidir. Siz haklı olduğunuzu düşünebilirsiniz ama sitelerinde belli şartları vardır. Yorumların silinmesi ve itiraz hakkı doğması için şunların gerçekleşmesi gereklidir.

 • Hakaret ve küfür içerikli yorumlar şikayet edilebilir
 • Asılsız ve tutarsız yorumlar silinir (Örn: Sizin satmadığınız bir yemek hakkında yorum.)
 • Art niyetli yorumlar (Tekrar tekrar sipariş verip size kötü yorum verenler)

Yukarıda belirtilen yorumlar için tabi ki itiraz hakkınız doğuyor. Hakaret ve küfür içerikli yorumlar normal şartlarda kabul edilmez fakat gözden kaçabilir. Bu gibi durumlarda yemek sepeti ile iletişime geçip konuyu ileterek yorum itirazında bulunabilirsiniz.

Yemek Sepeti İletişim Bilgileri:

Mail: info@yemeksepeti.com

Telefon: 212 359 18 00

 

Eğer itiraz yerinde görülürse yorum silinecektir. Bunun dışında yorum silinmiyor ve puanlarınız düşüyorsa bizimle iletişime geçiniz. Puanlarınızı yükseltmek için hizmet veriyoruz.

İyi kazançlar dileriz.

yemek-sepeti-puan
Genel

Yemek Sepeti Puan Yükseltme Hilesi

Yemek sepeti puan yükseltme hilesi üzerine araştırma yapan restoranlar için söylemek gerekli ki bunun otomasyon bir yolu yoktur. Yani sistem üzerinden sipariş verilmeden yorum yapılması mümkün değildir.

Bunun için manuel olarak sipariş verilmesi gereklidir. Bu işlemi yaparsan dikkat edilmezse restoranlar ceza ile karşılaşabilir.

Yemek Sepeti Puan Yükseltme Neden Avantajlıdır ?

Yüksek puanlı olan restoranlar sitede üst sıralarda çıkar böylelikle daha fazla sipariş alır. Paket sipariş sayınız yükseldikçe kazancınız ve geliriniz yükselmiş olur. Fakat çok sipariş almak her zaman yüksek puanlı olacağınız anlamına gelmez. Uzun vadede aldığınız yorumlar olumsuz ve düşük puanlı olursa yine puanlarınız. düşer.

Bu durumda her zaman yüksek puanlı kalmaya odaklanmanız gereklidir. Yüksek puanda kalmak için kusursuz iş yapmanız gerekir. Hatta kusursuz bir süreç bile yönetseniz memnuniyetsiz müşterileriniz yine olacaktır. Bir müşteriden bile gelen 1 puanlı yorum, ortalam puanınızı aşağı çekecektir. Hemde büyük ölçüde puanlarınız düşecektir.

Burada yapmanız gereken vermiş olduğumuz yemek sepeti yorum satın almak olacaktır.

Yemek Sepeti Hilesi Ne İşe Yarar ?

Sıralama burada ki en önemli kısımdır. Siparişlerin artmasının en önemli kısmı buradan başlamaktadır. Sıralamada yükselmek için algoritma yapısının belli kriterleri vardır. En fazla dikkate alının kısım puan ve olumlu yorumlardır. Ne kadar puanınız yüksek olursa daha fazla sipariş alırsınız.

Aşağıda ki avantajlardan yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli;

 • Kısa sürede puanlarınız yükselir
 • Sırlamada yükselirsiniz
 • Paket siparişler artar
 • Kazançlar %60 oranında yükselir
 • Popüler restoran olursunuz
 • Olumlu yorum sayınız yükselir

Yemek sepeti puan hilesi diye burada adlandırdığımız olay doğal yöntemlerle puan çalışması yapmaktır. Restoran puanlarınızın yükseleceğini sizlere garanti ediyoruz. Eski puanlarla yeni puanlarınızın ortalaması alınır ve yeni puanlarınız yansır.

Yemek Sepeti Yorum Satın Al

yemek-sepeti-yorum-yapma-hilesi
Genel

Yemek sepeti yorum yapma hilesi

Yemek sepeti yorum yapma hilesi arayan restoranlar için sevindirici bir haberimiz var. Bu işlemi sizler adına organik bir şekilde yapıyoruz.

Restoran puanlarınızı yükseltmek istiyorsanız yapmanız gereken sizlere sunduğumuz bu hizmeti hemen satın almak olacaktır. Ne yaptığımızı merak ediyorsanız hemen bilgilendirelim. Kayıtlı kullanıcımız tarafından yemek sepeti adresinize yorum yapılmaktadır.

Tamamen gerçek ve aktif olan kullanıcılar tarafından olumlu yorum ve 10 puan veriliyor. Kısa sürede restoran puanların yükselmesine etki ediyor. Eğer daha önceden kötü yorum aldıysanız ve puanlarınız kısa sürede düştüyse sipariş oranlarınızda aynı şekilde düşmüştür. Normal şartlarda puanlarınızın yükselmesini beklerseniz çok uzun zamanınızı alacaktır. Belki aylar sürecek ve burada oluşan zararınızı karşılamanız çok zor olacaktır.

Yemek sepeti yorumları otomatik mi yapılıyor?

Herhangi bir bot veya program kullanılmadan tamamen gerçek kullanıcılar tarafından yorumlar yapılır. Tüm süreç hiçbir otomasyon kullanmadan normalde nasıl sipariş alıyorsanız ve sonrasında oy veriliyorsa öyle ilerliyor. Müşteriler satın aldığınız paket tutarı kadar restoran sayfasına 10 tam puan verir ve olumlu yorum yazar.

Verilen tam paunlar restoran puanlarınızı yükseltir ve rakiplerinizin üstünde çıkarsınız. Sıralamada yükseldiğiniz için sipariş adetlerinden yükselme sağlanır. Dolayısıyla geliriniz ve kazancınız yükselir.

Bu hizmeti satın alan müşterilerimiz kısa sürede işlerinin 2 katına ve daha üstüne çıktığını söylüyor. Yapılan işlemlerde tamamen gizlilik esasına uyduğumuz için bu konuda referans ve restoran ismi veremiyoruz.

Sizin için yaptığımız çalışmaları da yine aynı şekilde başka restoranlarla ASLA paylaşmıyoruz.

Yemek sepeti yorum hilesi nasıl çalışıyor?

Aynı yukarıda anlattığımız gibi tüm işlemler organik olarak yapılıyor. Ceza almamanız için tüm işleri manuel olarak sağlıyoruz ve önemle yapıyoruz.

Kaç adet yorum almak istediğinizi seçerek, işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Sonrasında aldığınız adet kadar kullanıcı restoran hesabınıza yorum yapacaktır.

Yemek sepeti yorum yapma hilesi üzerinde kendiniz denemeler yapmamanızı öneririz. Yapacağınız kısıtlı hesaplarla kısa sürede ceza alırsınız ve restoran hesabınız askıya alınabilir.

Bu işlemleri bize bırakın ve siz işinize odaklanın daha fazla sipariş ve satış yaptığınızda kısa sürede istediğiniz paket sipariş sayılarına ulaşacaksınız.

Bizlere istediğiniz her zaman whatsapp destek hattından ulaşabilirsiniz.

Yemek Sepeti Yorum Satın Al linkine tıklayın ve paketleri inceleyin!

 

yemek-sepeti-super-restoran
Genel

Yemek Sepeti Süper Restoran Nasıl Yapılır?

yemek sepeti süper restoran

Yemek sepeti, anlaşmalı olduğu lokanta ve restoranların paket servis siparişlerini taahhüt edilen zaman içerisinde müşterilere ulaştırmaya çalışıyor. Hızlı ve güvenli teslimat hizmetlerinden dolayı müşteriler firma hakkında olumlu yorumlar yapabiliyor. Bu yorumlar, firmanın, yemek sepeti hizmet puanını arttırıyor. Hizmet puanına göre firmalara, süper teslimat rozeti veriliyor. Süper teslimat rozeti müşterilere daha hızlı ve kaliteli hizmet sunulmasını amaçlıyor.

Süper Teslimat

Yemek sepeti hizmetlerinden faydalanan her firma, ürün kalitesi ve siparişlerin zamanında teslim edilmesi için özel çalışmalar yapıyor. Verilen hizmetlere göre, kullanıcı yorumları olumlu ve geri dönüşlerde sipariş sayısı yüksek, iptal sipariş sayısı düşük olan restoran ve lokantalara süper teslimat rozeti veriliyor. Müşteriler bir sonraki siparişlerini verirken müşteri yorumları olumlu olan firmaları seçebilmek için süper restoran filtrelemesi yapıyor.

Siparişlerin Arttırılması

Yemek sepeti firmalara sunduğu süper restoran özelliği ile siparişlerin arttırılmasını sağlıyor. Süper restoran, müşteri memnuniyeti yüksek olan restoran demektir. Süper restoran olabilmek için şunların gerçekleşmesi gerekiyor.

 • Sipariş sayısının yüksek olması,
 • Verilen siparişlerin iptal edilmemiş olması ya da iptal oranının çok düşük olması,
 • Kullanıcı yorumlarının olumlu olması,
 • Hizmetlerin kaliteli ve hızlı sunulabilmesi,

Müşterilerine sunulan hizmetlerde olumlu geri dönüşler sağlanan restoranlara süper teslimat rozeti verilerek süper restoran olması sağlanıyor.

Süper Restoran Olmanın Avantajları

Online olarak sipariş alan ve müşterilerine paket servisi sunan her restoran ve lokanta türü işletmeler müşteri sayısını artırmayı hedefler. Yemek sepeti süper restoran uygulaması ile tüm müşteriler, güvenilir olan ve olumlu yorumlara sahip restoranları hemen bulabiliyor. Bu kategoride yer alan restoranların müşteri sayısı hızla artacaktır. Bu tüm restoranlara büyük avantaj sağlar.

Sipariş Oranları

Yemek sepeti, anlaşmalı olduğu firmalara, hizmetlerle ilgili istatistik bilgilerini sunuyor. Paket servisi yapan bir restoranın normal zamanda aldığı toplam sipariş ile süper restoran özelliğine sahip olduğu dönemlerde aldığı toplam sipariş oranlarını karşılaştırıyor. Süper teslimat özelliği ile verilen hizmetlerde sipariş oranlarının daha yüksek olduğu ve bu sistem üzerinden en çok hangi ürün gruplarının sipariş verildiğini gösteriyor.

BONUS:

Yemek sepeti süper restoran olmak için yemek sepeti yorum satın alarak hızlıca rozetinize ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıya tıklayın;

Yemek Sepeti Yorum Satın Al

yemek-sepeti-siparis-arttirma
Genel

Yemek Sepeti Sipariş Arttırma Yöntemleri

yemek sepeti sipariş arttırma yöntemleri

Online sistemlerin giderek yaygınlaştığı son dönemlerde, lokanta ve restoran hizmeti veren firmalar, müşterilerine paket servisi hizmetleri sunmaya başlamıştır. Yemek sepeti hizmetleri ile müşterileri sayınızı arttırabilir ve paket servisi hizmetleri ile müşterilerinize yemeklerinizi hemen ulaştırabilirsiniz. Paket servisi ile kazancınızı arttırabilmek için daha fazla sipariş almalısınız. Bunun için müşteri memnuniyetini arttırmayı sağlayacak yöntemleri geliştirmelisiniz.

Yemek Sepeti Puanı

Müşterilerine paket servisi sunan ve sipariş veren müşterilere ürünleri, yemek sepeti hizmetleri ile ulaştıran firmalar hizmet puanını arttırmaya çalışır. Yemek sepeti puanını yüksek tutabilmek için müşterilerden olumlu yorumlar almak gerekiyor. Müşteri memnuniyeti arttıkça hizmetlerle ilgili yapılacak yorumlarda olumlu olmaya başlayacaktır. Siparişlerinizi arttırabilmek için daha özverili çalışmak ve olumlu yorumlar almalısınız. Paket servisi sunan restoran ve lokanta türü firmalar için yemek sepeti puanının yüksek olması önemlidir.

Siparişleri Arttırma Yöntemleri

Yemek sepeti siparişlerini arttırma tamamen sunmuş olduğunuz hizmetlerin kalitesine bağlıdır. Müşterinin talep ettiği ürünün en kısa sürede istenildiği şekilde hazırlanması siparişlerin devam etmesine ve artmasına yardımcı olacaktır. Siparişleri arttırama yöntemleri olarak şunlar göz önünde bulundurulur.

 • Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak,
 • Paket servislerinde uygun fiyat seçenekleri sunmak,
 • Müşteriye hızlı teslimat yapmak,

Müşterinin siparişi teslim almak istediği saatte hızlı teslimat yapmak memnuniyeti ve sipariş sayısını arttıracaktır.

Müşterilerinizi Sadık Müşteri Haline Getirin

Yemek sepeti siparişlerini arttırabilmek için mevcut müşterilerinizi sadık müşteri haline getirmelisiniz. Bunu yapabilmek için müşterilerinizin, telefon numaralarına, güncel menülerinize ve fiyat listesine kolay ulaşabilmesi gerekiyor. Yemek sepeti hizmetlerinde bilgileriniz online sipariş sistemine kayıtlı olacağı için bu konuda sorun yaşamayabilirsiniz. Tüm siparişlerin en kısa sürede teslim edilmesi müşterilerinizin her zaman sizi tercih etmesini sağlayacaktır.

Yeni Müşteriler Bulmaya Çalışın

Siparişlerinizi arttırabilmek için mevcut müşterileri korurken, yeni müşteriler de bulmalısınız. Hizmetleriniz ve ürünlerinizle ilgili reklamlar yapar, yemek sepeti hizmetlerinde özel indirim seçenekleri uygularsınız. Bunu yaptığınızda, yeni müşterileriniz size ulaşmaya ve paket servisi siparişleri vermeye başlayacaktır. Bu yemek sepeti siparişlerinizin günden güne artmasını ve daha az maliyetle daha fazla kazanmanızı sağlayacaktır.

BONUS:

Yemek sepeti sipariş arttırmak için yemek sepeti yorum hizmeti alabilirsiniz aşağıdaki linke tıklayın;

Yemek Sepeti Yorum Satın Al

Mesaj Gönder!
Destek için hemen yazın!
Destek için hemen yazın!