Genel

Yemek sepeti yorum yapma hilesi

Yemek sepeti yorum yapma hilesi arayan restoranlar için sevindirici bir haberimiz var. Bu işlemi sizler adına organik bir şekilde yapıyoruz.

Restoran puanlarınızı yükseltmek istiyorsanız yapmanız gereken sizlere sunduğumuz bu hizmeti hemen satın almak olacaktır. Ne yaptığımızı merak ediyorsanız hemen bilgilendirelim. Kayıtlı kullanıcımız tarafından yemek sepeti adresinize yorum yapılmaktadır.

Tamamen gerçek ve aktif olan kullanıcılar tarafından olumlu yorum ve 10 puan veriliyor. Kısa sürede restoran puanların yükselmesine etki ediyor. Eğer daha önceden kötü yorum aldıysanız ve puanlarınız kısa sürede düştüyse sipariş oranlarınızda aynı şekilde düşmüştür. Normal şartlarda puanlarınızın yükselmesini beklerseniz çok uzun zamanınızı alacaktır. Belki aylar sürecek ve burada oluşan zararınızı karşılamanız çok zor olacaktır.

Yemek sepeti yorumları otomatik mi yapılıyor?

Herhangi bir bot veya program kullanılmadan tamamen gerçek kullanıcılar tarafından yorumlar yapılır. Tüm süreç hiçbir otomasyon kullanmadan normalde nasıl sipariş alıyorsanız ve sonrasında oy veriliyorsa öyle ilerliyor. Müşteriler satın aldığınız paket tutarı kadar restoran sayfasına 10 tam puan verir ve olumlu yorum yazar.

Verilen tam paunlar restoran puanlarınızı yükseltir ve rakiplerinizin üstünde çıkarsınız. Sıralamada yükseldiğiniz için sipariş adetlerinden yükselme sağlanır. Dolayısıyla geliriniz ve kazancınız yükselir.

Bu hizmeti satın alan müşterilerimiz kısa sürede işlerinin 2 katına ve daha üstüne çıktığını söylüyor. Yapılan işlemlerde tamamen gizlilik esasına uyduğumuz için bu konuda referans ve restoran ismi veremiyoruz.

Sizin için yaptığımız çalışmaları da yine aynı şekilde başka restoranlarla ASLA paylaşmıyoruz.

Yemek sepeti yorum hilesi nasıl çalışıyor?

Aynı yukarıda anlattığımız gibi tüm işlemler organik olarak yapılıyor. Ceza almamanız için tüm işleri manuel olarak sağlıyoruz ve önemle yapıyoruz.

Kaç adet yorum almak istediğinizi seçerek, işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Sonrasında aldığınız adet kadar kullanıcı restoran hesabınıza yorum yapacaktır.

Yemek sepeti yorum yapma hilesi üzerinde kendiniz denemeler yapmamanızı öneririz. Yapacağınız kısıtlı hesaplarla kısa sürede ceza alırsınız ve restoran hesabınız askıya alınabilir.

Bu işlemleri bize bırakın ve siz işinize odaklanın daha fazla sipariş ve satış yaptığınızda kısa sürede istediğiniz paket sipariş sayılarına ulaşacaksınız.

Bizlere istediğiniz her zaman whatsapp destek hattından ulaşabilirsiniz.

Yemek Sepeti Yorum Satın Al linkine tıklayın ve paketleri inceleyin!

 

Mesaj Gönder!
Destek için hemen yazın!
Destek için hemen yazın!