Genel

Yemek Sepeti Süper Restoran Nasıl Yapılır?

yemek sepeti süper restoran

Yemek sepeti, anlaşmalı olduğu lokanta ve restoranların paket servis siparişlerini taahhüt edilen zaman içerisinde müşterilere ulaştırmaya çalışıyor. Hızlı ve güvenli teslimat hizmetlerinden dolayı müşteriler firma hakkında olumlu yorumlar yapabiliyor. Bu yorumlar, firmanın, yemek sepeti hizmet puanını arttırıyor. Hizmet puanına göre firmalara, süper teslimat rozeti veriliyor. Süper teslimat rozeti müşterilere daha hızlı ve kaliteli hizmet sunulmasını amaçlıyor.

Süper Teslimat

Yemek sepeti hizmetlerinden faydalanan her firma, ürün kalitesi ve siparişlerin zamanında teslim edilmesi için özel çalışmalar yapıyor. Verilen hizmetlere göre, kullanıcı yorumları olumlu ve geri dönüşlerde sipariş sayısı yüksek, iptal sipariş sayısı düşük olan restoran ve lokantalara süper teslimat rozeti veriliyor. Müşteriler bir sonraki siparişlerini verirken müşteri yorumları olumlu olan firmaları seçebilmek için süper restoran filtrelemesi yapıyor.

Siparişlerin Arttırılması

Yemek sepeti firmalara sunduğu süper restoran özelliği ile siparişlerin arttırılmasını sağlıyor. Süper restoran, müşteri memnuniyeti yüksek olan restoran demektir. Süper restoran olabilmek için şunların gerçekleşmesi gerekiyor.

  • Sipariş sayısının yüksek olması,
  • Verilen siparişlerin iptal edilmemiş olması ya da iptal oranının çok düşük olması,
  • Kullanıcı yorumlarının olumlu olması,
  • Hizmetlerin kaliteli ve hızlı sunulabilmesi,

Müşterilerine sunulan hizmetlerde olumlu geri dönüşler sağlanan restoranlara süper teslimat rozeti verilerek süper restoran olması sağlanıyor.

Süper Restoran Olmanın Avantajları

Online olarak sipariş alan ve müşterilerine paket servisi sunan her restoran ve lokanta türü işletmeler müşteri sayısını artırmayı hedefler. Yemek sepeti süper restoran uygulaması ile tüm müşteriler, güvenilir olan ve olumlu yorumlara sahip restoranları hemen bulabiliyor. Bu kategoride yer alan restoranların müşteri sayısı hızla artacaktır. Bu tüm restoranlara büyük avantaj sağlar.

Sipariş Oranları

Yemek sepeti, anlaşmalı olduğu firmalara, hizmetlerle ilgili istatistik bilgilerini sunuyor. Paket servisi yapan bir restoranın normal zamanda aldığı toplam sipariş ile süper restoran özelliğine sahip olduğu dönemlerde aldığı toplam sipariş oranlarını karşılaştırıyor. Süper teslimat özelliği ile verilen hizmetlerde sipariş oranlarının daha yüksek olduğu ve bu sistem üzerinden en çok hangi ürün gruplarının sipariş verildiğini gösteriyor.

BONUS:

Yemek sepeti süper restoran olmak için yemek sepeti yorum satın alarak hızlıca rozetinize ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıya tıklayın;

Yemek Sepeti Yorum Satın Al

Mesaj Gönder!
Destek için hemen yazın!
Destek için hemen yazın!