Ocak, 2022

yemek sepeti yorum itiraz
Genel

Yemek Sepeti Yorum İtiraz Nasıl Yapılır?

yemek sepeti yorum itiraz

Yemek Sepeti yorum itirazda bulunmak isteyen restoranlar  doğrudan yemek sepeti iletişim bilgilerinden kendilerine ulaşarak çözüm bulabilirler. Bunun için durumu anlatan bir mail atabilir veya arayabilirsiniz.

Yemek sepetinde restoran sahipleri bazı zamanlar haksız yorumlara ve değerlendirmelere maruz kalabiliyor. Bu gibi durumlarda destek alabilir ve bu durumu nasıl düzelteceğinizi öğrenebilirsiniz.

Restoranların büyük bir çoğunluğu online yemek satış sitelerinden paket sipariş hizmeti veriyor. Bunun amacı daha fazla müşteriye ulaşmak ve tabi ki gelirlerini arttırmak. Bunun için online sitelerin müşteri memnuniyet tarafında değerlendirme ve yorum sistemi bulunuyor. Bu yorumlar neticesinde müşteriler hangi restoranı tercih edeceklerini önce ki müşterilerinde deneyimlerinden faydalanarak sipariş veriyor.

Bu noktada devreye puanın ve yorumun önemi giriyor. Yoğun olduğunuz zamanlarda siparişleri zamanında teslim etmek konusunda zorlanabilirsiniz. Böyle durumlarda müşteriler memnun kalmayacak ve düşük puan vereceklerdir. Tüm bunlar olası durumlardır fakat kötü yorumlarında bir sınırı olması gerektiği gibi hakaret içeren yorumlara sistemler izin vermemektedir.

Kötü yorum itiraz nasıl yapılır ?

Bu yorumlara itiraz etmek için belli başlı şartlar gereklidir. Siz haklı olduğunuzu düşünebilirsiniz ama sitelerinde belli şartları vardır. Yorumların silinmesi ve itiraz hakkı doğması için şunların gerçekleşmesi gereklidir.

  • Hakaret ve küfür içerikli yorumlar şikayet edilebilir
  • Asılsız ve tutarsız yorumlar silinir (Örn: Sizin satmadığınız bir yemek hakkında yorum.)
  • Art niyetli yorumlar (Tekrar tekrar sipariş verip size kötü yorum verenler)

Yukarıda belirtilen yorumlar için tabi ki itiraz hakkınız doğuyor. Hakaret ve küfür içerikli yorumlar normal şartlarda kabul edilmez fakat gözden kaçabilir. Bu gibi durumlarda yemek sepeti ile iletişime geçip konuyu ileterek yorum itirazında bulunabilirsiniz.

Yemek Sepeti İletişim Bilgileri:

Mail: info@yemeksepeti.com

Telefon: 212 359 18 00

 

Eğer itiraz yerinde görülürse yorum silinecektir. Bunun dışında yorum silinmiyor ve puanlarınız düşüyorsa bizimle iletişime geçiniz. Puanlarınızı yükseltmek için hizmet veriyoruz.

İyi kazançlar dileriz.

yemek-sepeti-puan
Genel

Yemek Sepeti Puan Yükseltme Hilesi

Yemek sepeti puan yükseltme hilesi üzerine araştırma yapan restoranlar için söylemek gerekli ki bunun otomasyon bir yolu yoktur. Yani sistem üzerinden sipariş verilmeden yorum yapılması mümkün değildir.

Bunun için manuel olarak sipariş verilmesi gereklidir. Bu işlemi yaparsan dikkat edilmezse restoranlar ceza ile karşılaşabilir.

Yemek Sepeti Puan Yükseltme Neden Avantajlıdır ?

Yüksek puanlı olan restoranlar sitede üst sıralarda çıkar böylelikle daha fazla sipariş alır. Paket sipariş sayınız yükseldikçe kazancınız ve geliriniz yükselmiş olur. Fakat çok sipariş almak her zaman yüksek puanlı olacağınız anlamına gelmez. Uzun vadede aldığınız yorumlar olumsuz ve düşük puanlı olursa yine puanlarınız. düşer.

Bu durumda her zaman yüksek puanlı kalmaya odaklanmanız gereklidir. Yüksek puanda kalmak için kusursuz iş yapmanız gerekir. Hatta kusursuz bir süreç bile yönetseniz memnuniyetsiz müşterileriniz yine olacaktır. Bir müşteriden bile gelen 1 puanlı yorum, ortalam puanınızı aşağı çekecektir. Hemde büyük ölçüde puanlarınız düşecektir.

Burada yapmanız gereken vermiş olduğumuz yemek sepeti yorum satın almak olacaktır.

Yemek Sepeti Hilesi Ne İşe Yarar ?

Sıralama burada ki en önemli kısımdır. Siparişlerin artmasının en önemli kısmı buradan başlamaktadır. Sıralamada yükselmek için algoritma yapısının belli kriterleri vardır. En fazla dikkate alının kısım puan ve olumlu yorumlardır. Ne kadar puanınız yüksek olursa daha fazla sipariş alırsınız.

Aşağıda ki avantajlardan yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli;

  • Kısa sürede puanlarınız yükselir
  • Sırlamada yükselirsiniz
  • Paket siparişler artar
  • Kazançlar %60 oranında yükselir
  • Popüler restoran olursunuz
  • Olumlu yorum sayınız yükselir

Yemek sepeti puan hilesi diye burada adlandırdığımız olay doğal yöntemlerle puan çalışması yapmaktır. Restoran puanlarınızın yükseleceğini sizlere garanti ediyoruz. Eski puanlarla yeni puanlarınızın ortalaması alınır ve yeni puanlarınız yansır.

Yemek Sepeti Yorum Satın Al

Mesaj Gönder!
Destek için hemen yazın!
Destek için hemen yazın!